V Německu je značka považována za mnohem luxusnější než Mercedes. Za zmínku stojí, že společnost se sídlem v Mnichově také vyrábí motocykly a dokonce i jízdní kola. BMW v průběhu let vyvíjelo inovativní výzkum, aby zlepšilo své výrobky. Navíc, vzhledem k vysoké kvalitě, širokému marketingu a historii společnosti jsou automobily poměrně drahé. Z tohoto důvodu se musí rozhodnout o ojetých automobilech mnoho lidí, kteří již dlouho snili o automobilové společnosti z Bavorska. To samozřejmě povede ke koupi auta v horším stavu, než je prodávajícím. Jak se tomuto typu situace vyhnout?

VIN Kontrola BMW

VIN Kontrola BMW obsahuje 17 znaků. První znak nám říká, kde bylo postaveno auto, druhé a třetí – kdo je výrobce, znaky od 4 do 8 pozic o značce, velikosti a typu motoru. 9. je bezpečnostní kód výrobce, 10. modelový rok vozu, 11. – označuje, která továrna shromáždila vozidlo. znaky od 12 do 17 pozic jsou sériové číslo auta. Je velmi důležité vědět, jak vypadá VIN Kontrola BMW.

Číslo VIN můžete najít na vozidle nebo na jiných místech. Nejoblíbenější místa na vozidle jsou: přední část rámu vozidla, vedle zadního kola, pod nebo vedle rezervního kola, přední části bloku motoru (přepážka), prostředního sloupku vedle sedadla spolujezdce. Číslo VIN najdete také na jiných místech, jako jsou: registrační karta, název vozidla, pojištění polisy, policejní zprávy, příručky uživatele.

VIN Číslo vašeho BMW najdete zde.
Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN BMW níže: